برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث ربودن مسافران به سبک فیلم‌های هالیوودی

سه مرد جوان که بعداز دوستی تلگرامی و دیدن فیلم‌های هالیوودی مسافران را ربوده و دست به دزدی و اخاذی از آنها می‌زدند، دستگیر شدند.

ربودن مسافران به سبک فیلم‌های هالیوودی

ربودن مسافران به سبک فیلم های هالیوودی

عبارات مهم : مسافران

سه مرد جوان که بعداز دوستی تلگرامی و دیدن فیلم های هالیوودی مسافران را ربوده و دست به دزدی و اخاذی از آنها می زدند، دستگیر شدند.

به گزارش جام جم، چندی پیش مردی با حضور در شعبه هشتم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از سه مرد به اتهام آدم ربایی و دزدی شکایت کرد و با دستور بازپرس رضوانی، پرونده جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

در این مرحله شاکی در پلیس آگاهی راجع به ماجرای ربوده شدنش گفت: من در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران منتظر تاکسی بودم که خودروی پرایدی مقابلم توقف کرد. راننده دو مسافر هم داشت. مقصدم را گفتم و سوار شدم. هنوز مسافتی را طی نکرده بود که مردی که کنارم نشسته بود مرا کتک زد که حالم بد شده است و چشمانم سیاهی رفت. نیم ساعت بعد که به هوش آمدم، دیدم آنها برسرشان کلاه گیس گذاشته اند و صورت هایشان گریم شده است هست. با دیدن آنها وحشت کرده بودم و خواستم رهایم کنند ولی توجهی نکردند. دو همدست راننده مرا داخل ماشین کتک زدند، در اطراف شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ماشین متوقف شد. آنها مرا به زور پیاده کردند. بعد دوباره کتکم زدند و این بار گوشی گرانقیمتم، پول، دستبند طلایم و کارت بانکی ام را گرفتند.

ربودن مسافران به سبک فیلم‌های هالیوودی

شاکی ادامه داد: دوباره مرا سوار کردند و برابر دستگاه خودپردازی بردند تا مطمئن شوند رمزکارت بانکی درست هست. بعد با چاقو خراش هایی را روی بدنم انداختند و ترساندن کردند نام و نشان خانواده ام را می دانند اگر عنوان را به پلیس بگویم، این بار اعضای خانواده ام را هم به مکان نامعلومی می برند. چند روزی می ترسیدم شکایت کنم ولی زمانی که از علنی کردن تهدیدهای آنها خبری نشد، تصمیم گرفتم شکایت کنم. در جریان تحقیقات پلیسی افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت های مشابهی را مطرح کردند. در تحقیقات بعدی معلوم شد متهمان زمانی که متوجه شدند بعضی شاکیان از وضع مالی خوبی برخوردار هستند شماره اعضای خانواده آنها را به زور گرفته اند و از خانواده این افراد اخاذی کرده اند.

جست وجوها ادامه داشت تا این که چند روز پیش ماموران به سرنخ هایی دست یافتندکه نشان می داد، فردی با کارت سرقتی آخرین شاکی شارژ گوشی خریده هست. این مرد شناسایی و به پلیس آگاهی احضار و در بازجویی پلیسی مدعی شد این شارژ را با کارت بانکی گرفته که متعلق به داماد خانواده ارزش است و از سرقتی بودن آن خبری ندارد. با توجه به گفته های این مرد، داماد خانواده بازداشت شد. او در بازجویی مدعی بود اشتباهی بازداشت شده است و کارگر یک شرکت فروش موادشوینده است ولی ماموران متوجه شدند تصویر این مردشباهت بسیاری به یکی از آدم ربایان دارد که با صورت گریم شده است از مسافران دزدی کرده است.

سه مرد جوان که بعداز دوستی تلگرامی و دیدن فیلم‌های هالیوودی مسافران را ربوده و دست به دزدی و اخاذی از آنها می‌زدند، دستگیر شدند.

متهم دوباره بازجویی شد و زمانی که در مواجهه حضوری با شاکیان قرارگرفت، سکوت خود را شکست و به این دزدی های سریالی با همدستی دو نفر از دوستانش اعتراف کرد.

وی به افسر تحقیق گفت: من با دو همدستم که یکی گچکار و دیگری پیک موتوری است در یک کانال تلگرامی آشنا شده است و دوستی مان شکل گرفت. هر کدام پرسشها مالی داشتیم. چون سه نفری فیلم های هالیوودی نگاه می کردیم، تصمیم گرفتیم جهت یکشبه پولدار شدن به سبک دزدی های هالیوودی عمل کنیم. ما مسافران مرد را سوار کرده و بعد از ربودنشان بیهوش می کردیم. در این وقت کوتاه گریم کرده و کلاه گیس می گذاشتیم. متهم ادامه داد: آنها که به هوش می آمدند با دیدن صورت ترسناک ما و ترساندن با چاقو، مجبور می شدند پول، گوشی و کارت های بانکی و رمز آن را به ما بدهند. بعد هم آنها را در خیابان رها کرده و اموالشان را دزدی می کردیم. موجودی کارت های سرقتی را برداشت کرده یا با پول های سرقتی دلار و سکه می خریدیم. حتی با پول های سرقتی جهت زنان خانواده هم هدایای گران قیمت تهیه می کردیم. علاوه بر آن از چند نفر از از آنها که وضع مالی خوبی داشتند هم اخاذی کردیم.

با اعتراف وی دو همدستش نیز دستگیر شدند و به همدستی با او در دیگر دزدی های مقرون به آزار اعتراف کردند.

ربودن مسافران به سبک فیلم‌های هالیوودی

واژه های کلیدی: مسافران | خانواده | هالیوودی | کارت بانکی | فیلم های هالیوودی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs