برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فقط ۵ ماه از سربازی ام مانده/ گفتند معاف شدی! , علیرضا کریمی

ملی پوش کشتی آزاد گفت: از تصمیم رسول خادم هیچ خبری ندارم؛ ولی امیدوارم به فدراسیون بازگردد.

فقط ۵ ماه از سربازی ام مانده/ گفتند معاف شدی! , علیرضا کریمی

علیرضا کریمی: فقط ۵ ماه از سربازی ام مانده؛ گفتند معاف شدی!

عبارات مهم : سربازی

ملی پوش کشتی آزاد گفت: از تصمیم رسول خادم هیچ خبری ندارم؛ ولی امیدوارم به فدراسیون بازگردد.

به گزارش ورزش سه، علیرضا کریمی که در نوروز ۹۷ تولد ۲۴ سالگی خود را مراسم خوش حالی گرفته، این روزها مثل سایر ملی پوشان کشتی در بلاتکلیفی به سر می برد. در حالی که نزدیک به ۴۰ روز تا آخر محرومیت این کشتی گیر بدشانس باقی مانده، او امیدوار است علی رغم سال ۹۶، سال تازه برایش اتفاقات خوبی رخ دهد.

فقط ۵ ماه از سربازی ام مانده/ گفتند معاف شدی! , علیرضا کریمی

ملی پوش کشتی آزاد در مسابقه های جهانی زیر ۲۳ سال به دستور مربیانش برابر حریف روسی به صورت تعمدی شکست خورد تا بعد از آن برابر نماینده اسراییل حاضر نشود.

این اتفاقات در نهایت محرومیت ۶ ماهه وی و ۲ ساله مربی اش را به همراه داشت و البته تنشی را ایجاد کرد که پایانش استعفای رسول خادم بود.

ملی پوش کشتی آزاد گفت: از تصمیم رسول خادم هیچ خبری ندارم؛ ولی امیدوارم به فدراسیون بازگردد.

در روزهای ابتدایی سال تازه و در آستانه برگزاری مجمع آینده ساز فدراسیون کشتی با علیرضا کریمی همکلام شدیم. در ادامه مشروح گفت و گوی خبرنگار “ورزش سه” با ملی پوش کشتی آزاد را می خوانید.

مدتی است که اردوهای تیم ملی تعطیل شده؛ این روزها تمرین می کنی؟

بله، تمریناتم را خودم به صورت شخصی پیگیری می کنم. باید بدنم را آماده نگه دارم و به محض شروع تمرینات در خدمت تیم ملی خواهم بود. فعلا تیم ملی برنامه خاصی ندارد و همه منتظر تعیین وظیفه فدراسیون هستند.

از رسول خادم و تصمیمش جهت بازگشت یا کناره گیری قطعی خبر داری؟

فقط ۵ ماه از سربازی ام مانده/ گفتند معاف شدی! , علیرضا کریمی

من هیچ خبری از آقای خادم در این مدت نداشتم. همه کشتی گیران، مربیان و مسئولان دلواپس کشتی هستند و امیدوارم رسول خادم به بازگشت راضی شود. شنیدم فردا مجمع فدراسیون برگزار می شود و انشاالله تصمیماتی گرفته می شود که به صلاح کشتی باشد.

فکر می کنی اتفاقی که جهت تو در مسابقه های جهانی رخ داد، چقدر در استعفای خادم تاثیرگذار بود؟

من دقیقا نمی دانم چه اتفاقاتی رخ داده که خادم اینقدر بر روی استعفایش اصرار دارد. با این حال در مجمع قبلی گفته بود که استعفایش هیچ ربطی به مساله مسابقه ورزشکاران با اسراییل ندارد و مشکلش با وزارت ورزش است.

ملی پوش کشتی آزاد گفت: از تصمیم رسول خادم هیچ خبری ندارم؛ ولی امیدوارم به فدراسیون بازگردد.

اولین مسابقه ای که قرار است در آن شرکت کنی، کدام مسابقه خواهد بود؟

محرومیت من آخرهای اردیبهشت ماه به آخر می رسد و همان موقع باید در مسابقه های انتخابی حضور پیدا کنم. شورای فنی بعد از اتفاقاتی که جهت من رخ داد، مجوز حضور در انتخابی تیم ملی را داده بود و حالا خودم را جهت این مسابقه های آماده می کنم. امسال رویدادهای مهمی مثل بازی های آسیایی و مسابقه های جهانی در پیش داریم و انتخابی تیم ملی قطعا حساس و آینده ساز خواهد بود.

فقط ۵ ماه از سربازی ام مانده/ گفتند معاف شدی! , علیرضا کریمی

در اسفندماه هم به مسابقه های قهرمانی آسیا اعزام شدی؛ اگرچه محروم بودی؟

بله، با تصمیم کادرفنی به این مسابقه ها رفتم. کنار فرزند ها بودم و از دیدن کشتی ها لذت بردم. به هر حال این اتفاق نظر آقای خادم بود که من با وجود محرومیت کنار سایر کشتی گیران باشم.

چقدر امیدوار هستی در سال ۹۷ به مدال جهانی و آسیایی برسی؟

سال ۹۶ که با بدشانسی جهت من همراه بود. امیدوارم که در انتخابی تیم ملی نتیجه خوبی بگیرم و بعد از آن هم بتوانم در بازی های آسیایی و مسابقه های جهانی شرکت کنم. نشانه های بزرگی در سر دارم که امیدوارم به آنها برسم. قطعا قهرمانی بازی های آسیایی و مسابقه های جهانی جهت من دور از دسترس نیست.

حسن یزدانی که در اوج آمادگی به سر می برد، در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی می گیرد. قصد نداری جهت روبرو نشدن با او به وزن دیگری بروی؟

بدن من طوری است که فقط جهت وزن ۸۶ کیلوگرم مناسب هست. نمی توانم به وزن دیگری بروم و البته از هیچ حریفی نمی ترسم. حسن یزدانی هم کشتی گیر بزرگی هست؛ ولی من هم سال های زیادی است که کشتی می گیرم و بی تجربه نیستم. به هر حال در انتخابی کشتی می گیریم و هر کسی که حقش باشد، به مسابقه های آسیایی و جهانی اعزام خواهد شد.

با اینکه از پیگیری ها بعد از اتفاقاتی که برایت رخ داد و محرومیتی که نصیبت شد، راضی نبودی؛ ولی چندی پیش اعلام شد که از سربازی معاف هستی؟

من یک سال و چند ماه است که سرباز هستم و فقط ۴، ۵ ماه به آخر دوره سربازی من مانده بود. خیلی جهت من تفاوتی نداشت چون ماه های آخر سربازی ام بود و این اتفاق هم امتیاز خاص ای برایم نبود. راجع به پیگیری ها هم قبلا حرف زدم و قصد ندارم دوباره صحبتی در این باره کنم. فقط می خواهم مردم حقایق را بدانند و فکر نکنند که من پولدار شدم. اتفاقا من ۲ مدال جهانی و آسیایی را از دست دادم و از این بابت ضرر زیادی کردم.

واژه های کلیدی: سربازی | مسابقه | علیرضا کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs