برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اعتماد و امید مردم به تیم ملی باعث افتخار همه ماست/ انرژی مثبت به ما کمک می کند ، منتظری

فدراسیون فوتبال نوشت: مدافع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید اینکه در این گروه سخت مردم و هواداران به افزایش تیم ملی از مرحله گروهی امیدوار هستند باعث

اعتماد و امید مردم به تیم ملی باعث افتخار همه ماست/ انرژی مثبت به ما کمک می کند ، منتظری

منتظری: اعتماد و امید مردم به تیم ملی باعث افتخار همه ماست/ انرژی مثبت به ما کمک می کند

عبارات مهم : ایران

فدراسیون فوتبال نوشت: مدافع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید اینکه در این گروه سخت مردم و هواداران به افزایش تیم ملی از مرحله گروهی امیدوار هستند باعث افتخار است ولی اعضای تیم ملی از انتظار دارند که در فاصله 22 روز مانده تا جام جهانی انرژی مثبت و حمایتهای بیشتری از تیم صورت بگیرد.

پژمان منتظری راجع به آخرین شرایط تیم ملی، اردوی ترکیه، انتظارات مردم و اوضاع رقبا به صحبت پرداخته است:

* 21 روز تا جام جهانی

اعتماد و امید مردم به تیم ملی باعث افتخار همه ماست/ انرژی مثبت به ما کمک می کند ، منتظری

با سرعت به بزرگترین مناسبت ورزشی دنیا نزدیک می شویم. مطمئن همه هیجانی که بین هواداران وجود دارد، در بین بازیکنان تیم ملی هم دیده می شود. خدا را شکر شرایط تیم ملی خیلی خوب هست. درست است که الان چیزی حدود بیست روز تا شروع جام جهانی باقی مانده ولی کادر فنی تیم ملی از مدتها قبل جهت تیم ملی برنامه ریزی کرده بود. درست است که خیلی از این برنامه ها انجام نشد ولی اکنون تنها 20 روز دیگر تا جام جهانی وقت باقی مانده و هر روز یک وقت طلایی است که ما بهتر و منظمتر وارد جام جهانی شویم.

*افتخار احتمال دومین حضور در جام جهانی

برای اینکه به این جا برسم و شانس حضور در جام جهانی را پیدا کنم، یک سال بسیار سخت را پشت سر گذاشتم. از خیلی چیزها گذشتم که اینجا باشم. مطمئنا اگر آن هیجانات و علاقه ای که وجود دارد تا در جام جهانی باشیم، وجود نداشت و همچنین این حس که خودمان را جهت تیم کشورمان قربانی کنیم، نبود حاضر نبودم از خانواده ام و از بودن کنار آنها و خیلی چیزهای دیگر بگذرم. مطمئنا جام جهانی بزرگترین رخداد ورزشی دنیاست و هر کس دوست دارد آنجا باشد. هر کس که فوتبال را دوست دارد، علاقه دارد در آنجا باشد و می دانید از سرتاسر دنیا تماشاگران خودشان را به این مناسبت می رسانند.

فدراسیون فوتبال نوشت: مدافع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید اینکه در این گروه سخت مردم و هواداران به افزایش تیم ملی از مرحله گروهی امیدوار هستند باعث

برای من مهمترین مساله این است که تیم کشور عزیزمان ایران در جام جهانی موفق باشد و بعد از آن اگر در کنار تیم ملی باشم خدا را شکر می کنم. باعث افتخار است که اگر بتوانم دو جام جهانی را تجربه کنم. افتخاری است که جهت رسیدن به آن خیلی مشکل کشیدم و از این اتفاق خوشحال خواهم شد. در یک مقطعی مسابقه های انتخابی جام جهانی را به علت شکستگی کتف از دست دادم. خیلی از بازیکنان هم در این چهار سال بودند که کنار تیم ملی بودند و به تیم کمک کردند. مطمئن هستم که آنها هم دلشان مثل همه مردم و مانند همه بازیکنانی که اکنون در تیم ملی هستند در کنار تیم ملی هست. رمز موفقیت تیم ملی کشور عزیزمان ایران این است که تیم یکدستی دارد و مطمئنا آن انرژی مثبتی که از سمت مردم به طرف تیم می آید خیلی به ما کمک می کند تا این مسیر درستی که در پیش گرفته ایم را ادامه دهیم.

*حریفان کشور عزیزمان ایران در جام جهانی

قهرمانان قاره در گروه ما هستند. کشور عزیزمان ایران عالی ترین تیم آسیاست، مراکش قهرمان آفریقا، پرتغال قهرمان اروپا و اسپانیا قهرمان جهان. این تیم فعلی ایران، تیم خیلی خوبی است و مردم به این تیم خیلی امیدوارند. خیلی خوشحالم که بعضی وقتها مردم صحبت از افزایش از این گروه می کنند و امید دارند که این تیم بتواند افزایش کند. هنگامی که مردم در سختترین گروه مسابقه های به افزایش تیم ملی امید دارند واقعا باعث خوشحالی و غرور این تیم هست. من افتخار می کنم در این تیم هستم. این اعتماد و امید مردم به تیم ملی کشور عزیزمان ایران افتخار بزرگی جهت کل مجموعه تیم هست. مطمئن هستم که این انرژی و امیدی که مردم به ما می دهند خیلی می تواند در مسابقه های مشکل که پیش رو داریم به ما کمک کند.

اعتماد و امید مردم به تیم ملی باعث افتخار همه ماست/ انرژی مثبت به ما کمک می کند ، منتظری

*توقع و انتظارات اوج از تیم ملی؟

وقتی همه کارشناسان دنیا این گروه را سختترین گروه جام جهانی می دانند، این خودش از مشکل کار تیم ملی کشور عزیزمان ایران حکایت دارد. مطمئنا مردم کشور عزیزمان ایران هر لحظه فوتبال را درک می کنند و به خوبی شرایط را می دانند. مطمئنا می دانند که چه کار مشکل داریم و امیدوارم در این مدت با انرژی مثبتی که به ما می دهند و با حمایتهایشان به تیم ملی کشور عزیزمان ایران کمک کنند. این تیم، تیم خیلی جوانی هست. یک پوست اندازی انجام شده است و جوانان خیلی خوبی در تیم ملی حضور دارند؛ بازیکنانی که کادر فنی تیم ملی روی آنها سالها مطالعه و کار کرده هست. این بازیکنان تنها نیاز به حمایت دارند و مطمئنا انتقاد بی جا و بی مورد به غیر از اینکه فقط به بازیکنان استرس وارد می کند و اجازه نمی دهد بازیکنان کارشان را انجام بدهند، چیز دیگری ندارد.

*کمپ بشیکتاش

فدراسیون فوتبال نوشت: مدافع تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید اینکه در این گروه سخت مردم و هواداران به افزایش تیم ملی از مرحله گروهی امیدوار هستند باعث

امیدوارم در کشورمان کمپهایی مانند کمپ بشیکتاش را داشته باشیم. اگر همچنین کمپهایی در کشورمان وجود داشته باشد، مطمئنا خروجی فوتبال کشور عزیزمان ایران چندین برابر می شود و می توانیم به نتیجه های خوبی برسیم. متاسفانه این اتفاق چندان در کشورمان نیفتاده ولی خدا را صد هزار مرتبه شکر در زمانی که من فوتبال بازی می کنم، مجموعه ای به نام پک راه اندازی شده است که هر وقت شما مورد نیاز دارید میتوانید بروید و از امکانات آنجا استفاده کنید. پک می تواند با کمپهای روز دنیا برابری کند. امیدوارم فرایند ساخت زمین چمن در کنار پک ادامه داشته باشد تا بتوانیم مانند کمپ بشیکتاش، کمپ کاملی داشته باشیم.

در فوتبال کشور عزیزمان ایران کمپ زیاد است ولی به غیر از پک بقیه آنها با استانداردهای فوتبال دنیا برابری نمی کنند. اینجا چند تا زمین چمن، سالنهای وزنه، سالنهای غداخوری و … وجود دارد و شرایط به گونه ای است که بازیکن می تواند اینجا زندگی کند. می تواند ساعت 8 صبح بیاید و تا ساعت 9 شب اینجا بماند. این کمپ همه چیز دارد و مطمئنا حضور و تمرین در این کمپ کمک خیلی خوبی جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران هست. تمرین در این کمپ لذت بخش است و باعث می شود بازیکنان هیچ دغدغه ای به غیر از استراحت و تمرین نداشته باشند.

اعتماد و امید مردم به تیم ملی باعث افتخار همه ماست/ انرژی مثبت به ما کمک می کند ، منتظری

*وقتی ترکیه و ایتالیا با این امکانات به جام جهانی نمی روند

خیلی کشورهای بزرگ هستند که اکنون در جام جهانی نیستند، به طور مثال ایتالیا که از بین بردن شد و کمپ این تیم در روسیه با برنامه ریزی سرمربی تیم ملی به کشور عزیزمان ایران رسید. هنگامی که ایتالیا در این تورنمنت بزرگ غایب هست، ترکیه دیگر در برابر ایتالیا حرفی جهت گفتن ندارد ولی این باعث افتخار است که تیم ملی کشور عزیزمان ایران در این تورنمنت حضور دارد. امکانات و بودجه ای که در فوتبال کشور عزیزمان ایران هزینه می شود با هیچ کدام از این کشورها قابل مقایسه نیست ولی خوشبختانه با برنامه ریزی فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی و استعدادهایی که در فوتبال کشور عزیزمان ایران حضور دارند، تیم ملی توانسته بر خلاف تیمهایی مانند ترکیه، ایتالیا و هلند جزو 32 تیم جام جهانی باشد.

*دیدار برابر ترکیه

مطمئنا بازی بسیار مشکل در کشور ترکیه و برابر هواداران این تیم خواهیم داشت. امیدوارم تماشاگران ایرانی هم جهت بازی روز دوشنبه در ورزشگاه حاضر شوند. در تیم ملی تعدادی بازیکن جوان حضور دارند و بازی برابر تیمی مثل ترکیه خیلی می تواند به ما یاری کند و می تواند به ما در رسیدن به اهدافی که در جام جهانی داریم یاری برساند.

*حرف آخر

الان وقت حمایت از تیم ملی کشور عزیزمان ایران هست. وقت جهت انتقاد هر لحظه وجود دارد. مهمترین مساله ای که الان وجود دارد این است که این تیم نباید با استرس وارد جام جهانی شود. در جام جهانی قبلی تعدادی بازیکن حضور داشتند که با استرس وارد مسابقه های شدند. امیدوارم در این جام جهانی یک قوت قلبی وجود داشته باشد که تیم و بازیکنان بدون استرس وارد مسابقه های شوند و بدانند حمایت هشتاد میلیونی پشت سر آنها وجود دارد.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | ایرانی | فوتبال | افتخاری | بازیکنان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs