برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش بیانیه‌ صادر کند فدراسیون باید جوابش را بدهد/ جهت دو سمت فخر نمی‌فروشم ، کفاشیان

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال می‌گوید از چند هفته قبل راجع به دبیرکل تازه تصمیم‌گیری شده است بود و این اتفاق امروز انجام شد و هیچ ارتباطی به کارلوس کی‌روش ندارد

کی‌روش بیانیه‌ صادر کند فدراسیون باید جوابش را بدهد/ جهت دو سمت فخر نمی‌فروشم ، کفاشیان

کفاشیان: کی روش بیانیه صادر کند فدراسیون باید جوابش را بدهد/ جهت دو سمت فخر نمی فروشم

عبارات مهم : بیانیه

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال می گوید از چند هفته قبل راجع به دبیرکل تازه تصمیم گیری شده است بود و این اتفاق امروز انجام شد و هیچ ارتباطی به کارلوس کی روش ندارد.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان در مراسم تجلیل از برترین های داوری راجع به انتصاب دبیرکل تازه در فدراسیون و آمدن محمدرضا ساکت و رفتن علیرضا اسدی گفت: از روزهای قبل صحبت هایی در این باره شده است بود و آقای تاج این را در برنامه خود قرار داده بود و در نهایت امروز آقای ساکت به عنوان دبیرکل تازه فدراسیون فوتبال گزینش شد.

کی‌روش بیانیه‌ صادر کند فدراسیون باید جوابش را بدهد/ جهت دو سمت فخر نمی‌فروشم ، کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که بعضی از واکنش‌ها کارلوس کی روش در قبال علیرضا اسدی ناراحت شده است اند و کی روش را علت جدایی اسدی می دانند گفت: همه اعضای فدراسیون فوتبال باید ببینند که چه اقدامی به نفع فدراسیون فوتبال هست. اگر چیزی به نفع فوتبال باشد، ما آن را اتخاذ می کنیم. اگر رفتن من به نفع فوتبال باشد من از فوتبال می روم و من فکر می کنم این تغییرات به نفع فوتبال است.

کفاشیان در تصویر العمل به اینکه اگر باز هم کی روش نسبت به فدراسیون بیانیه ای صادر کند چه اتفاقی می افتد؟ اظهار کرد: اگر کی روش بیانیه ای را هم صادر کند، فدراسیون باید جواب او را بدهد.

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال می‌گوید از چند هفته قبل راجع به دبیرکل تازه تصمیم‌گیری شده است بود و این اتفاق امروز انجام شد و هیچ ارتباطی به کارلوس کی‌روش ندارد

او هم چنین در تصویر العمل به این که آیا روش از این به بعد به همین منوال خواهد بود؟ گفت: روش همین گونه است (با خنده).

سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال راجع به این که آیا از این به بعد بازی های فوتسال لغو نمی شود؟ گفت: خدا را شکر بازی های هفته دوم به خوبی برگزار شد و بعضی از کلوب ها مشکلاتی داشتند که ما با آن ها تعامل می کنیم و اگر می خواستیم سفت و سخت با آن ها برخورد کنیم به ضررشان تمام می شد. ان شاءالله در آینده دیگر شاهد لغو دیداری نباشیم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا بعضی از فوتسالیست ها بعد ازانتقاد از فدراسیون محروم شده است اند و آیا آستانه تحمل فدراسیون تا این حد کم کردن یافته است؟ تاکید کرد: باید همه چیز طبق مقررات باشد و این وظیفه کلوب هاست که نسبت به موضوعی اعتراض کنند نه این که بازیکن بخواهد اعتراض کند و ما هم این کار را کردیم که همه مقررات را به یاد داشته باشند. من در فوتسال هستم چون دوست دارم فوتسال پیشرفت کند و کارها را جلو می برم. من که نمی خواهم با داشتن چند سمت فخر بفروشم. من فقط می خواهم کارها انجام شود. من کمک می کنم تا زمانی که فرد تازه گزینش شود.

کی‌روش بیانیه‌ صادر کند فدراسیون باید جوابش را بدهد/ جهت دو سمت فخر نمی‌فروشم ، کفاشیان

او در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از گزینش ساکت به عنوان دبیرکل او باید سمت های دیگر خود را واگذار کند؟ گفت: در هر حالت او کارهایی را انجام داده و آن ها را پیش می برد و اگر زمانی حس کنیم نیاز به عوض کردن است حتما این کار را انجام خواهیم داد و افراد مختلفی را جهت سمت هایی که ساکت داشت گزینش می کنیم.

واژه های کلیدی: بیانیه | فوتسال | فوتبال | فوتسال | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs