برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تاج از من خواست از معاون رئیس‌جمهور کمک بخواهم / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: نمی‌خواهم هیچ مشکلی با فدراسیون داشته باشم ولی نمی‌توانم نامه‌های ارسالی از طرف فدراسیون را قبول کنم.

تاج از من خواست از معاون رئیس‌جمهور کمک بخواهم / کی‌روش

کی روش: تاج از من خواست از معاون مدیر جمهور کمک بخواهم

عبارات مهم : دریافت

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: نمی خواهم هیچ مشکلی با فدراسیون داشته باشم ولی نمی توانم نامه های ارسالی از طرف فدراسیون را قبول کنم.

به گزارش خبرآنلاین، کارلوس کی روش بعد از مراسم قرعه کشی جام جهانی در جمع نمایندگان رسانه های ایرانی در حالی تاکید می کرد از طرف فدراسیون به او نامه زده شده است که در خصوص پرسشها غیر فنی صحبت نکند، در خصوص همگروهی کشور عزیزمان ایران با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش در گروه B جام جهانی اظهار داشت: شرایط به هیچ عنوان عوض کردن نکرده است . بنده ایمیلی از مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال دریافت کردم که اگر صحبت کنم جریمه خواهم شد و من این را قبول نخواهم کرد. به همین جهت نمی خواهم جهت آقای تاج و فدراسیون فوتبال مسئله سازی کنم.

تاج از من خواست از معاون رئیس‌جمهور کمک بخواهم / کی‌روش

او ادامه داد: نمی دانم چه مسائلی تکنیکال و چه مسائلی تکنیکال هست. تلاش کردم از فدراسیون بپرسم تفاوت پرسشها فنی با غیر فنی چه چیزی هست. آماده سازی جهت جام جهانی فنی است یا غیر فنی؟ اگر حرفی بزنم که جهت آماده سازی نیاز به حمایت مالی داریم، مسئله خواهم داشت ولی روز بعد مدیر فدراسیون فوتبال از من درخواست می کند از معاون محترم مدیر جمهور درخواست کمک مالی کنم. در عین حال نمی دانم صحبت کنم یا نکنم.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: نمی خواهم هیچ مشکلی با فدراسیون داشته باشم و در حالی که خم می شوم، خاضعانه از رسانه ها بابت حضورشان در مراسم قرعه کشی جام جهانی تقدیر می کنم ولی نامه هایی که از تاج دریافت کردم جهت من قابل قبول نیست. این نامه هایی که به من تحمیل شده است است را نمی توانم قبول کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: نمی‌خواهم هیچ مشکلی با فدراسیون داشته باشم ولی نمی‌توانم نامه‌های ارسالی از طرف فدراسیون را قبول کنم.

واژه های کلیدی: دریافت | فوتبال | جام جهانی | درخواست کمک | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs