برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

رهبر گروه حقانی و مرد شماره 2 طالبان دخالت در بمب‌گذاری کابل را رد کرد

انفجار کابل مرد شماره دو طالبان و مدیر شبکه حقانی دخالت در حملات اخیر در کابل و غرب افغانستان را رد کرد.  رهبر گروه حقانی و مرد شماره..

ادامه مطلب

شرکت در نشست سران شانگهای و مذاکرات فشرده ، آخر سفر ظریف به آستانه

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بعد از شرکت در نشست سران کشورهای عضو شرکت همکاری شانگهای در آستانه و انجام مذاکرات با رئیسان جمهوری و وزیران خارجه چند کشور، عص..

ادامه مطلب

بازداشت به خاطر فراری دادن برادر قاتل

مردی که با ضربه چاقو همسرش را به قتل رسانده بود، درحالی تحت تعقیب پلیس قراردارد که برادر او به اتهام فراری دادن وی بازداشت شد . بازداشت ب..

ادامه مطلب

خودکفایی بنزین ادعای کیهان بود نه من / زنگنه

وزیر نفت اظهار کرد: روزنامه کیهان گفت در بنزین خودکفا شدیم که خودش هم باید جواب بدهد. بروید و از آقای شریعتمداری بپرسید که آیا ادعای خلاف کرده است. ..

ادامه مطلب

پیام تسلیت وزیر اطلاعات به ملت کشور عزیزمان ایران و خانواده شهدای حمله تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

وزیر اطلاعات در پیامی به ملت کشور عزیزمان ایران و خانواده شهدای حمله تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران تسلیت گفت. پیام تسلیت وزیر اطلاعات به م..

ادامه مطلب

تولید خاک مصنوعی مشابه خاک کره ماه

یک شرکت متخصص در حفاری سیارک‌ها، خاکی(dirt) تولید کرده که شبیه مواد موجود بر روی سیارک‌ها و کره ماه است.  تولید خاک مصنوعی مشابه خاک کره ماه ..

ادامه مطلب

نوسانات بازار طلا و سکه در شانزدهمین روز از خرداد

امروز سکه طرح قدیم یک میلیون و 205 هزار و 250 تومان و طرح تازه یک میلیون و 177 هزار تومان به فروش رسید. نوسانات بازار طلا و سکه در شانزده..

ادامه مطلب

سه بیمار فوت کردند ، 31 مورد مبتلا شدن به تب کریمه کنگو در کشور

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیردار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در کشور 31 مورد مبتلا شدن به تب کریمه کنگو داشته‌ایم که سه مورد در استان‌های ..

ادامه مطلب

گل کاوه رضایی نامزد کسب عنوان زیباترین گل هفته شد

به گزارش خبرآنلاین؛گلی که کاوه رضایی وارد دروازه العین کرد کاندیدای زیباترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا شد.کنفدراسیون فوتبال آسیا در صفحه توییتر خودش از هوا..

ادامه مطلب

تصویری از مربی تیم‌ملی که فقط 22 سال دارد

به گزارش خبرآنلاین؛شب گذشته تصویری منتشر شد از علیرضا جهانبخش وینگر راست تیم می زیر نظر میکائیل فیزیوتراپ تیم ملی. خیلی ها میکائیل را نمی شناسند و احتما..

ادامه مطلب