برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

انصاری‌فرد در بین گزینه‌های خروج از المپیاکوس

معتبرترین رسانه ورزش یونان از ملی‌پوش ایرانی به‌عنوان سومین نامزد خروج از فهرست تیم المپیاکوس یاد کرد. انصاری فرد در بین گزینه های خروج ..

ادامه مطلب

مبلغ وثیقه حسین فریدون چقدر بود؟ ، برادر رئیس‌جمهور از زندان آزاد شد

به گزارش انتخاب، حسین فریدون امروز به دادسرای پایتخت کشور عزیزمان ایران برده شده است بود که ساعتی بعد از این حضور به علت پرسشها جسمانی به وسیله یک دستگاه ..

ادامه مطلب

دربی آلمان لغو شود، پرسپولیس و استقلال در آزادی به مصاف هم می‌روند

این احتمال وجود دارد که پرسپولیس و استقلال هفته آینده در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند. دربی آلمان لغو شود، پرسپولیس و استقلال در آزادی به مصاف هم م..

ادامه مطلب

شرط قطر جهت قطع رابطه با کشور عزیزمان ایران چیست؟

ساعت24-معاون نخست‌وزیر قطر در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی گفت: ما آماده‌ایم روابطمان را با کشور عزیزمان ایران قطع کنیم به شرطی که تمام کشورهای عضو شورای همکا ..

ادامه مطلب

کی‌روش بیانیه‌ صادر کند فدراسیون باید جوابش را بدهد/ جهت دو سمت فخر نمی‌فروشم ، کفاشیان

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال می‌گوید از چند هفته قبل راجع به دبیرکل تازه تصمیم‌گیری شده است بود و این اتفاق امروز انجام شد و هیچ ارتباطی به کارلوس کی‌روش ن..

ادامه مطلب

مخالف مشهور پوتین آزاد شد

یکی از سرشناس‌ترین مخالفان دولت روسیه بعد از سپری کردن 25 روز بازداشت به علت برنامه‌ریزی جهت برگزاری تجمعات عمومی، امروز آزاد شد. مخالف مشهور پوتین آز..

ادامه مطلب

خشم دولت روسیه از توقیف اموال و داریی‌های این کشور در آمریکا

سخنگوی کرملین می‌گوید، کاسه صبر روسیه بابت توقیف دارایی‌ها و املاکش در آمریکا لبریز شده است است. خشم دولت روسیه از توقیف اموال و داریی های این ک..

ادامه مطلب