برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

افزایش قیمت طلای جهانی ادامه یافت

قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی بدنبال تصمیم بانک مرکزی آمریکا جهت ثابت نگه داشتن نرخ‌های بهره، جهت دومین روز متوالی زیاد کردن یافت.  ..

ادامه مطلب

افزایش ۳۰ درصدی قیمت مواد شوینده در سال آینده

علی‌رغم زیاد کردن استفاده از مواد شوینده در فصل نهایی سال و تب و تاب قیمتی در بازار این محصولات، قیمت مواد شوینده در زمستان امسال کنترل و زیاد کردن آن..

ادامه مطلب

آخرین خبرها از بررسی سانحه سانچی و اعزام غواصان به زیر آب

پرونده تصادف نفتکش ایرانی سانچی با کشتی فله‌بر چینی کریستال که ابهامات زیادی را به جا گذاشته، هنوز باز است و تا جعبه سیاه سانچی بازخوانی نشود و گزارش ر..

ادامه مطلب

افزایش ۵۰ درصدی قیمت در انتظار سیگار ایرانی

رییس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات اعلام کرد که در صورت تصویب بند ۷ الحاقی تبصره ۶ لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ قیمت هر نخ برند سیگار ایرانی با زیاد کردن ۵۰ در..

ادامه مطلب

سود سهام عدالت تا آخر سال پرداخت می‌شود؟

تاکنون حدود یک سوم از سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ به مشمولان پرداخت شده است است ولی اینکه چه زمانی باقیِ سود به حساب مشمولان واریز شود، به این ..

ادامه مطلب

پرداخت یا عدم پرداخت سود سهام عدالت منوط به زنده یا مرده بودن فرد نیست!

پرداخت یا عدم پرداخت سود سهام عدالت منوط به زنده یا مرده بودن فرد نیست بلکه بسته به این است که شماره شبای صحیحی از شخص فوت شده است در سامانه سهام عدا..

ادامه مطلب

خودکفایی بنزین ادعای کیهان بود نه من / زنگنه

وزیر نفت اظهار کرد: روزنامه کیهان گفت در بنزین خودکفا شدیم که خودش هم باید جواب بدهد. بروید و از آقای شریعتمداری بپرسید که آیا ادعای خلاف کرده است. ..

ادامه مطلب

نوسانات بازار طلا و سکه در شانزدهمین روز از خرداد

امروز سکه طرح قدیم یک میلیون و 205 هزار و 250 تومان و طرح تازه یک میلیون و 177 هزار تومان به فروش رسید. نوسانات بازار طلا و سکه در شانزده..

ادامه مطلب