برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

فعالیت‌های کره‌شمالی در سایت یانگ‌بیون ادامه دارد

براساس گزارش گروه نظارتی “نورث 38” مشخص شده است با وجود وعده‌های مطرح شده است در نشست سنگاپور، کره شمالی به سرعت در حال ارتقای راکتور اتم..

ادامه مطلب

آمریکا ۲ دیپلمات ونزوئلا را اخراج کرد

به گزارش ایلنا به نقل از سی ان ان، «هدر نائورت» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که دو دیپلمات ونزوئلا، عنصر نامطلوب آشنا شده است اند ..

ادامه مطلب

پاسخ دندان شکن بشار الجعفری به آمریکایی‌ها

نماینده دائم سوریه در شرکت ملل به خروج نیکی هیلی و دیپلماتهای آمریکایی از سالن محل برگزاری جلسه شورای امنیت راجع به سوریه هنگام صحبت وی، تصویر العمل ..

ادامه مطلب

گزارش کرملین به تحریم‌های تازه علیه روسیه منجر می‌شود / آمریکا

وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت که گزارش کرملین باعث اعمال تحریم‌های تازه علیه مسکو خواهد شد. آمریکا: گزارش کرملین به تحریم های تازه علیه روسیه منجر می..

ادامه مطلب

عفرین را تابوت و منبج را گورستان یگان‌های مدافع خلق می‌کنیم / باغچلی

رهبر حزب “جنبش ملی‌گرای” ترکیه در اظهاراتی با اشاره به عملیات “شاخه زیتون”در شمال سوریه گفت، عفرین به تابوت یگان‌های مدافع خلق و منبج به ..

ادامه مطلب

با هر تهدیدی در امنیت مرزی خود مقابله می‌کنیم / ایلدریم

به گزارش مهر به نقل از آناتولی، بنعلی ایلدریم نخست وزیر ترکیه امروز جمعه در اظهاراتی اعلام کرد: با هرگونه ترساندن ضد امنیت خود مقابله می کنیم. ..

ادامه مطلب

نشانه مهم ما اکنون در سوریه نابودی &quot/ است ، جبهة النصره&quot، لاوروف

وزیر خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) نابودی گروه تروریستی “جبهة النصره” را در جهت مبارزه با تروریسم در سوریه نشانه مهم کشورش ارزیابی کرد. ..

ادامه مطلب

توئیت سعد حریری درمورد دیدارش با پادشاه عربستان

نخست وزیر مستعفی لبنان توئیتی را درخصوص دیدار با پادشاه عربستان سعودی منتشر کرد. توئیت سعد حریری درمورد دیدارش با پادشاه عربستان عبار..

ادامه مطلب

پیونگ یانگ حق سرنگونی جنگنده های آمریکایی را دارد / وزیر خارجه کره شمالی

وزیر خارجه کره شمالی اعلام کرد: پیونگ یانگ در جهت دفاع از خود و بر اساس منشور شرکت ملل حق سرنگونی جنگنده های آمریکائی حتی آنهایی که در حریم هوائی ما نیست..

ادامه مطلب

مخالف مشهور پوتین آزاد شد

یکی از سرشناس‌ترین مخالفان دولت روسیه بعد از سپری کردن 25 روز بازداشت به علت برنامه‌ریزی جهت برگزاری تجمعات عمومی، امروز آزاد شد. مخالف مشهور پوتین آز..

ادامه مطلب