برنج آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

برنج: آژاکس اروپا منچستر اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

مصرف‌کنندگان نباید هزینه سودجویی عده‌ای را بپردازند / روحانی

سودجویان اقتصادی آماده برخورد قاطع مالیاتی باشند/تولید و تامین کالاهای اساسی مردم اولویت دولت است  روحانی:مصرف کنندگان نباید هزینه سو..

ادامه مطلب

در دومین جلسه هیات دولت چه گذشت؟

گزارش شرکت برنامه و بودجه در خصوص منابع و مصارف بودجه سال 1396 کل کشور در جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول مدیر جمهوری بررسی شد. ..

ادامه مطلب

تکذیب بازداشت حمید بقایی

عبدالله پور وکیل بقائی گفت به ایلنا گفت: این اخبار کذب است و من درحال حاضر خدمت ایشان هستم. تکذیب بازداشت حمید بقایی عبارات مهم : اخبار..

ادامه مطلب

اگر اطلاعات احمدی نژاد درست است آیا به ان توجه نمی شود؟اگر دروغ است چرا…؟

اینکه در دومین هفته دیماه یکباره به صورت زنجیره ای در ده ها شهر کوچک و بزرگ اغتشاش می شود، نباید امر کوچکی تلقی شود. چقدر از ریشه های این اغتشاش، اطلاعا..

ادامه مطلب

نقشه واشنگتن جهت کشور عزیزمان ایران چیست

سند تازه روش دفاعی تازه ایالات متحده آمریکا تفاوت های معناداری با سندهای پیشین دارد. به جای تمرکز همیشگی بر تروریسم، نقطه تمرکز سند جدید، روسیه و چین هست..

ادامه مطلب

عکس با موگرینی کار زشتی نبود ، پیشنهاد برگزاری نشست‌های یکسان بین اصلاح‌طلبان جهت حل اختلافات/ مازنی

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موفقیت‌های درون جریان اصلاحات به جای زیاد کردن انسجام، موجب زیاد کردن مسابقه درونی شده، پیشنهاد کرد..

ادامه مطلب

باید و نبایدهای کشور عزیزمان ایران در پاییز برجام

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در تازه ترین بیانات خود در خصوص برجام آن را توافقی وحشتناک عنوان کرده و تاکید کرد که رفتارهای کشور عزیزمان ایران با ر..

ادامه مطلب

مبلغ وثیقه حسین فریدون چقدر بود؟ ، برادر رئیس‌جمهور از زندان آزاد شد

به گزارش انتخاب، حسین فریدون امروز به دادسرای پایتخت کشور عزیزمان ایران برده شده است بود که ساعتی بعد از این حضور به علت پرسشها جسمانی به وسیله یک دستگاه ..

ادامه مطلب

شرکت در نشست سران شانگهای و مذاکرات فشرده ، آخر سفر ظریف به آستانه

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه بعد از شرکت در نشست سران کشورهای عضو شرکت همکاری شانگهای در آستانه و انجام مذاکرات با رئیسان جمهوری و وزیران خارجه چند کشور، عص..

ادامه مطلب

پیام تسلیت وزیر اطلاعات به ملت کشور عزیزمان ایران و خانواده شهدای حمله تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

وزیر اطلاعات در پیامی به ملت کشور عزیزمان ایران و خانواده شهدای حمله تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران تسلیت گفت. پیام تسلیت وزیر اطلاعات به م..

ادامه مطلب